Zsinórban harmadszor is a Hungarian Bowl-ba jutottak a Koronázók: Fehérvár Enthroners – Miskolc Steelers 26-13

➡️Az első félidőben Remy Sap szerzett interceptiont, de az egy yardos vonalnál Oulette utolérte és kiütötte a labdát a kezéből. Az Enthroners defense fala folyamatosan nyomás alatt tartott Vasil Yordant, több sacket is sikerült elérni, aztán Madaras Erik szerzett vezetést az Enthronersnek. A második negyedben szinte végig a Steelers birtokolta a labdát, végül egy igen hosszú drive végén Elijah Fera egyenlített, 6-6 os eredménnyel vonultak pihenőre a félidőben a csapatok. 💯🔥
➡️ A második játékrészben Chris Merchant remek meglátásának köszönhetően egy hosszú futással visszavette a vezetést a hazaiaknak. A védelem stabilan állt a lábán és kivédekezte a miskolci támadást, így az Enthroners offense Vancompernolle révén újabb pontokat szerzett, majd Tóth Nándor bravúros elkapással és remek testcselekkel juttatta a labdát a Steelers célterületére 26-6. Az utolsó negyedben repültek a sárga zászlók és sajnos sérülések tarkították a mérkőzést mindkét oldalon, majd Fenyvesi Csaba szerzett nagyon kiszoritott helyzetben pontokat. 13-26. 🏈👏🔥
➡️ A vártnál talán nehezebben de HFL döntős a Fehérvár Enthroners, július 16-i ellenfele a holnapi Bp. Cowbells – Bp. Wolves összecsapás győztese lesz. Vegyétek meg a jegyeteket a döntőre a Touchdown Store weboldalán az Új Hidegkuti Nándor Stadionba!🎺👏🥁